SLAB TRANS Heavy Duty - 360x160cm, 140kg

  • Obj.číslo: 18936
Availability: In Stock
1 700,40 € s DPH
1 417 € bez DPH

POPIS:

SLAB TRANS Heavy duty - je špeciálne navrhnutý pre manipuláciu s veľkoformátovými dlaždicami do dĺžky 320 cm.

SLAB TRANS Heavy duty - je možné použiť ako doplnok k rezacím systémom SLIM CUTTER a TC-125.

 

Skladá sa zo sady dvoch profilov z extrudovaného hliníka, vystužených, výsuvných a nastaviteľných od 160 cm do 320 cm a dvoch kolmých priečnych nosníkov, ktoré dodávajú robustnosť a stabilitu celého systému, najmä pri manipulácii s najťažšími kusmi.

Vďaka 6 vákuovým prísavkám môže obkladač nastavovať upevňovacie body, čo zaisťuje bezpečnosť pri manipulácii so zdvíhaným materiálom.

Pre správne upevnenie systému musí byť povrch čistý od prachu alebo iných nečistôt.

Sada má 4 rukoväte (2 na každé vodítko), ktoré je možné nastaviť a umiestniť po celej dĺžke vodítka, čo uľahčuje a prispôsobuje SLAB TRANS HEAVY DUTY a dodáva zakaždým istotu a pokoj v duši.

V rámci stratégie RUBI neustále skúma podľa vývoja materiálov a na základe požiadaviek, ktoré dostávajú hlavní výrobcovia dlaždíc z celého sveta, od približne 30 000 distribútorov RUBI a od viac ako 40 000 koncových používateľov registrovaných v Klub RUBI. Vďaka tomu všetkému spoločnosť RUBI dáva profesionálnemu obkladačovi keramických dlaždíc k dispozícii najkompletnejšiu a najprispôsobenejšiu škálu nástrojov na trhu. Všetko, čo je potrebné pre všetky fázy inštalácie keramickej dlaždice. Pri dizajne všetkých produktov RUBI bol navyše nevyhnutný tím RUBI R & D zložený z inžinierov a profesionálov z rôznych častí sveta.

Hlavné vlastnosti produktu

  • Sada 2 vystužených hliníkových výsuvných profilov (165 až 320 cm).
  • 6 vákuových prísaviek 20 cm na akýkoľvek typ povrchu (3 na profil).
  • Vybavený sadou kolmých priečnikov pre väčšiu stabilitu.
  • SLAB TRANS HEAVY DUTY môže mať navyše ďalšie prísavky (ref. 18827), ktoré zvyšujú bezpečnosť práce s dodanými originálnymi prísavkami.

Materiály

  • Veľkoformátové keramické a porcelánové dlaždice.

Použite

  • Transportný rám na manipuláciu s veľkoformátovými listami.

 

 

 

 

Súbory na stiahnutie

Informácie o technických charakteristikách, dodávke, krajine výroby, a vzhľade tovaru slúžia len na informačné účely a sú založené na najnovších informáciách dostupných v čase uverejnenia.
Menu