RUBI - Slab trolley - vozík na manipuláciu s veľkoformátovou dlažbou

  • Obj.číslo: 18934
Availability: In Stock
830,77 € s DPH
692,31 € bez DPH

Popis

Transportný a manévrovací systém rady SLAB SYSTEM pre veľkoformátové dlažby. Špeciálne určené pre MANIPULÁCIU s dlaždicami s hrúbkou od 6 mm.

SLAB TROLLEY je určený na exkluzívne použitie s prepravnými systémami rady RUBI SLAB SYSTEM: SLAB TRANS HEAVY DUTY a SLIM EASY TRANS *. Vďaka upevňovaciemu systému EASY FIX umožňuje SLAB TROLLEY rýchlu a ľahkú montáž a demontáž transportného systému.


VOZÍK SLAB je ľahký a kompaktný. Jeho dizajn zabezpečuje, že SLAB TROLLEY zaberá iba ten správny priestor. A zosilnené hliníkové profily mu dodávajú veľkú pevnosť a pevnosť v konštrukcii s minimálnou hmotnosťou.

VOZÍK RUBI SLAB TROLLEY obsahuje výsuvné rameno, ktoré uľahčuje manévrovanie pri nakladaní a vykladaní keramickéj dlažby na PRACOVNOM STOLE. So sklopeným ramenom vám SLAB TROLLEY umožňuje prejsť rámom štandardných dverí bez potreby vykonávania zložitých alebo rizkantných manévrov, dokonca aj pri naložení dopravného systému a materiálu v maximálnom formáte.

Vybavené štyrmi otočnými kolesami (360 °) s brzdným a blokovým systémom STOP & FIX zvyšuje SLAB TROLLEY bezpečnosť pri manipulácii pri nakladaní a vykladaní. Vďaka sklonu transportného systému sa SLAB TROLLEY stáva ideálnou oporou pri vykonávaní úloh aplikácií dvojitého lepenia.

SLAB TROLLEY má na svojich koncoch gumené nárazníky, aby sa zabránilo poškodeniu materiálu alebo stien.

S VOZÍKOM SLAB môže užívateľ manipulovať s kusmi s maximálnou hmotnosťou do 140 kg a formátom až 360 cm x 160 cm.

* Používanie SLIM EASY TRANSU s VOZÍKOM SLAB vyžaduje povinné použitie SADY CROSSBAR (ref. 18819). VOZÍK SLAB sa dodáva v rozloženom stave a pri prvom použití je potrebná montáž.

 

 

 

 

 

 

Súbory na stiahnutie

Informácie o technických charakteristikách, dodávke, krajine výroby, a vzhľade tovaru slúžia len na informačné účely a sú založené na najnovších informáciách dostupných v čase uverejnenia.
Menu