Rubi TZ-850 ručná rezačka

  • Obj.číslo: 17952
Availability: In Stock
958,49 € s DPH
798,74 € bez DPH

Technické údaje:

 

- dĺžka rezu: 85 cm
- diagonálny rez: 60x60cm (max rozmer dlažby)
- hrúbka rezaného materiálu: 3 - 21 mm

- lámacia sila: 1500 kg
- dodávaná transportnej taške
- hmotnosť: 

 

Hlavné prednosti rezačiek na obklady a dlažbu Rubi TZ:

 

- Výkonný mobilný lámací mechanizmus (do 1,500 kg), ovládateľný jednou rukou.
- Hladší a presnejší pohyb reznej hlavy.
- Veľký rezný výkon až do hrúbky 21 mm. Ideálne pre veľké formáty obkladov a dlažieb.
- Robustná a skladacia konštrukcia pre zvýšenú pevnosť a ľahkosť dopravy.

 

Rezačka na dlažbu Rubi TZ 850 detail vodiace lištyRezačka na dlažbu Rubi TZ 850 detail rezanieRezačka na dlažbu Rubi TZ 850 detail prepravné kolieska

 

Materiál:

 

- Na rezanie všetkých druhov obkladov a dlažieb.

 

Vlastnosti:

 

- Vynikajúci lámací systém: čisté rezy s jemným pohybom.
- Robustný podvozok, vodiace prvky a systém prerušenia.
- Otočné pravítko s centrálnym otočným čapom pre rýchle a presné merania uhlového rezania.
- Nastaviteľný bočný doraz pre opakované rezy.
- Podpera pre vynikajúce umiestnenie dlaždíc.
- Jednoduchá preprava: gumené kolesá s ložiskami a rukoväťou.
- Vymeniteľné rezné kolieska s priemerom Ø 8mm -22mm.
- Balenie obsahuje rezné kolieska Ø 8 mm a 18 mm. Zosilnená textilná taška na prepravu a ochranu.

 

Popis:

 

RUBI je vždy synonymom kvality a inovácií na celom svete.

 

Ručné rezačky TZ predstavujú nový koncept v ručnom rezaní keramiky, s lámacími silami, ktoré sa na trhu nikdy nevyskytli, a prevratné a inovatívne konštrukčné riešenia.

 

Vďaka kombinácii materiálov najnovšej generácie a inovatívneho dizajnu je RUBI TZ najpokročilejšou ručnou rezačkou keramických dlaždíc na trhu.

 

Ručné rezačky TZ sú PURE POWER. Ich maximálny lámací mechanizmus 1500 kg, exkluzívny a patentovaný, umožňuje profesionálnemu obkladačovi obsluhovať rezačku jednou rukou a uľahčuje prácu s veľkoformátovou keramickou dlažbou. Jedná sa o najvýkonnejšiu ručnú rezačku na obklady a dlažbu na trhu.

 

Vďaka patentovanej konštrukcii hlavového vodiaceho systému poskytuje ručná rezačka TZ plynulé a presné rezanie, aj keď zaťažovací tlak sa pri lámaní zvyšuje. Geometria vodiacich prvkov z extrudovaného hliníka zaisťuje optimálny výkon reznej hlavy a znižuje sily, ktoré môžu vzniknúť pri rezaní.

 

Spolu s vodiacimi prvkami umožňuje oceľový rám TZ ručné rezanie, odolnosť proti ohnutiu a pevnosť, ktorá sa predtým nevyskytla v ručnej rezačke keramických dlaždíc.

 

Ručné rezačky TZ sú špeciálne navrhnuté tak, aby pracovali s veľkoplošnými dlaždicami. K dispozícii sú v 4 rôznych modeloch, TZ je kompatibilný s formátmi až do 155 cm (priamy rez) alebo 110 x 110 cm diagonálne.
Jeho veľká rezacia kapacita a maximálny lámací výkon 1500 kg umožňujú rezať kusy s hrúbkou až 21 mm *, s možnosťou nastavenia pracovnej polohy a nastavenia výkonu stroja podľa hrúbky materiálu.

 

Otočné pravítko s odnímateľnými koncami a zaisťovací systém zabezpečuje presné rezy a uľahčuje vykonávanie uhlových rezov. Patentovaný bočný doraz dlhý 30 cm ponúka veľký povrch na vykonávanie opakujúcich sa rezov veľkých kusov.

 

Vďaka neustálemu kontaktu značky s profesionálmi po celom svete, RUBI tiež zohľadnila mobilitu a manipuláciu s príslušenstvom pri navrhovaní ručných rezačiek TZ.
Už od spomenutého pravítka s odnímateľnými koncami po skládacie hliníkové podpery. Nehovoriac o tom, že ručné rezačky TZ sú vybavené kolesami a držadlami na uľahčenie ich prenosnosti na pracovisku a vysoko spevnenou textilnou taškou na prepravu a ochranu.

Ručné rezačky TZ sú kompatibilné s celým radom rezných koliesok RUBI PLUS a sú dodávané reznými kolieskami s priemerom 8 mm a priemerom 18 mm.

 

 

 

 

 

Súbory na stiahnutie

Informácie o technických charakteristikách, dodávke, krajine výroby, a vzhľade tovaru slúžia len na informačné účely a sú založené na najnovších informáciách dostupných v čase uverejnenia.
Menu