Elektrocentrály Medved

20 položiek

Elektrocentrály MEDVEDProfesionálne elektrocentrály od českého výrobcu elektrocentrál a zváracej techniky ALFAIN. Na všetky elektrocentrály MEDVED poskytujeme záruku 5 rokov.

Elektrocentrály sú osadené osvedčenými a spoľahlivími motormi značky Honda a Vanguard, na ktoré je zabezpečený vinikajúci servis a dostupnosť náhradných dielov.

Elektrocentrály sú kompletne vyrábané, nastavované a testované priamo vo výrobnom závode, preto máte vždy istotu, že dodaná elektrocentrála spĺňa všetky technické parametre uvedené v technickej dokumentácii.

Navyše sú všetky elektrocentrály MEDVED vybavené elektrickým rozvádzačom, čo zjednodušuje samotné používanie. Tiež sú všetky stroje vybavené patentovaným, veľmi robustným a pevným rámom, ktorý ochráni stroj aj pri tých najťažších pracovných podmienkach.

Vďaka tomu, že výrobca vyrába hlavne zváraciu techniku - od invertorových zváračiek, cez CO-čky až po výkonné zváracie stroje a plazmové rezačky, vieme nájsť vhodnú elektrocentrálu k vašej zváračke / invertoru / plazme a máte istotu, že to bude správne fungovať.

Cenník MEDVED na stiahnutie:

Katalóg MEDVED na stiahnutie:

Výrobca:

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:
 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info
Bližšie informácie o spracúvaní