Rubi

15 položiek

TECHNOLÓGIA
Výrobný proces RUBI je bezpochyby jedným z najvýznamnejších na svete v oblasti výroby nástrojov a strojov v stavebnom priemysle.
RUBI kontroluje kvalitu v každej etape a pri každom procese počas svojich strojov a nástrojov.

HOMOLOGÁCIE A CERTIFIKÁCIE
Vďaka postupnému zvyšovaniu výkonu výrobných procesov a neustálych aplikácií čo najmodernejších výrobných procesov, vďaka podnikovému usporiadaniu a kontrole kvality je Germans Boada, a. s., RUBI držiteľom certifikátu ISO 9001, čo je skutočnou zárukou kvality v prísnom systéme auditov. Naša spoločnosť sa zároveň stará o homologácie všetkých svojich produktov ako CE, GS, B, DIN GOST, PCT a MEEI.

5-ROČNÁ ZÁRUKA
Značka RUBI je jedinou zo svetových značiek, ktorá dáva záruku až 5 rokov na ručné rezačky na všetky poškodenia spôsobené používaním. Naše elektrické rezačky s diamantovými kotúčom majú záruku až dva roky. Vynikajúca kvalita všetkých komponentov a moderný výrobný proces nám dovoľujú ponúknuť nadštandardnú záruku, ktorá je neporovnateľná v tomto priemyselnom odvetví.

SERVIS
Na všetky výrobky RUBI zabezpečujeme servis a údržbu či už v sieti špecializovaných technikov v Európe, USA alebo Latinskej Amerike, alebo cez našich distribútorov na celom svete.

 

Stránka výrobcu: http://www.rubi.com/ 

 

Výrobca:

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:
 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info
Bližšie informácie o spracúvaní