Master

Ohrievače a odvlhčovače MASTER

Master - ohrievače a odvlhčovače vzduchu

Spoločnost MASTER je vodcom svetového trhu zo zariadeniami na úpravu vzduchu. Jej produkty sú určené na profesionálne nasadenie, ich cielom je poskytovať možnosti úpravy klimy pracovného prostredia podľe potieb zákazníka čo nejrýchlejšie, nejjednoduchšie, pri zachovaní čo najnižších investičných nákladov.

Celosvetová pôsobnosť spoločnosti a mnohoročné zbieranie skuseností z nás robí nezpochybniteľného vodcu trhu se zariadeniami na úpravu vzduchu. Hlavným cieľom rozvoja našej spoločnosti je uvádzanie nových zaiadení na trh, ich neustálé vylepšovanie, udržiavanie postavenia na súčasných trhoch a prenikanie na nové trhy.

Vďaka rozsiahlej predajnej a servisnej sieti sa môžu naše výrobky a slúžby dostávať ku zákazníkom v mnohých krajinách po celom svete. Naši obchodný zástupcovia nasadzujú všetko úsilie pri pomoci s rozvojom predajných kanálov. Našich zamestnancov neustále vzdelávame po technickej aj obchodnej stránke a preto môžu poskytovať našim zákazníkom vždy bezchybné a profesionálne služby. Výrobky MASTER tak nájdu široké uplatnenie, napríklad v priemyselových halách, na stavbách, farmách, v kanceláriách, ale aj v rodinných domoch.

Výrobky našej spoločnosti môžu byť stručne charakterizované ako zariadenia s pokrokovým technickým riešením, jednoduchou obsluhou a tiež vysokou kvalitou, účinnosťou a spoľahlivosťou. Modernou konštrukciou našich výrobkov zvyšujeme kvalitu vzduchu a vytvárame tak priateľskú klímu.

Našim cieľom je uspokojenie potrieb našich zákazníkov. Vďaka zapojenia a invencií našich zamestnancov sme schopný prispôsobiť výrobky konkrétnym požiadavkám. Stále hľadáme nové technologické riešenia, ktoré by vylepšili funkciu a kvalitu našich zariadení. Všetky naše výrobky spĺňajú požiadavky medzinárodných kvalitatívnych a bezpečnostných predpisov.

Súbory na stiahnutie:

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info
Bližšie informácie o spracúvaní